Топ новини

Рада НБУ назвав ризики покупки Bitcoin

01.09.2017, 13:27
Рада <a href='/banks/Nacionaljnij_bank_Ukraini'>НБУ</a> назвав ризики покупки BitcoinЗа словами Мілованова, операції з криптовалютой не мають абсолютної анонімності.

У випадку, коли операції з криптовалютой Bitcoin проводяться в Україні, це пов'язано з податковими ризиками. Таку інформацію повідомив Тимофій Милованов, що є членом Ради НБУ.

На своїй сторінці Милованов написав: «Не забувайте про ризики – платите податки».

Милованов стверджує, що у таких операцій відсутня абсолютна анонімність, тобто правоохоронні органи завжди можуть отримати відомості про них. В числі ризиків названа ймовірність банкрутства біржі, на якій проводяться операції з биткоинами, ймовірність шахрайства, комп'ютерний ризик.

Раніше Нацбанк України заявив про відсутність у кріптовалюти Bitcoin на території України правового статусу. Олег Чурий, що займає пост заступника глави НБУ, підкреслив: «У Bitcoin відсутній певний правовий статус на території України. Це становище склалося через відсутність консолідованого підходу до класифікації биткоина, угоди з цією валютою не регулюються в світі.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 3300


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.