Топ новини

Митні збори будуть сплачуватися на єдиний, що спростить ведення бізнесу в Україні

02.08.2018, 17:29
Митні збори будуть сплачуватися на єдиний, що спростить ведення бізнесу в УкраїніМитні збори будуть оплачуватися на єдиний казначейський рахунок, що істотно спростить цю процедуру для бізнесу.

Про це розповіла Альона Дегрик, керівник ФК «Леогейминг Пі».

Вона сказала: «На сьогоднішній день оплата митний зборів здійснюється підприємцем на рахунки митниць, де відбувається оформлення вантажу. В результаті потрібно зробити кілька платежів, оскільки на митницях власні рахунки. З вересня запрацює пілотний проект використання єдиного казначейського рахунку, на який можна сплатити митні збори однією платіжкою. У квітні наступного року сплата митних платежів буде здійснюватися в обов'язковому порядку».

Для підприємців така система більш зручна і володіє поруч переваг.

Експерт розповіла: «В першу чергу, скорочується час на митне оформлення. Крім того, подача митної декларації можлива на будь-якій митниці, оплату можна робити з єдиного авансового рахунка. Це дозволить спростити ведення бізнесу в країні».

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1161


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.