Топ новини

Товарообіг між Україною та США подолав рівень у $2,5 млрд

08.11.2018, 16:28
Товарообіг між Україною та США подолав рівень у $2,5 млрдЗа січень-серпень 2018 року обсяги товарообігу між США і Україною збільшилися на 16% та склали 2,6 млрд доларів США.

Інформацію озвучив Степан Кубів, перший віце-прем'єр – міністр економічного розвитку і торгівлі. Про цифрах Кубів розповів під час проведення церемонії відкриття програми торгового візиту США в Україну.

Кубів повідомив: «протягом 8 місяців поточного року обсяги двосторонньої торгівлі збільшилися на 16%, досягнувши позначки в 2,6 млрд доларів. Обсяги імпорту в США виросли на 11%, по експорту – майже на 32%».

Американська торгова місія включає 12 компаній, що представляють сільське господарство, сферу енергетики, інфраструктури, а також ІТ-сектор. Програма візиту передбачає проведення понад 60 зустрічей представників вітчизняного та американського бізнесу.

За словами Марі Йованович, посла США в Україні, за останнє десятиліття це перша подібна місія. Вона свідчить про правильному напрямку взаємин двох країн.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1176


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.