Топ новини

Україна і Угорщина обмінюються інформацією про переміщувані через кордон товари і транспорті

15.10.2018, 13:22
Україна і Угорщина обмінюються інформацією про переміщувані через кордон товари і транспортіУ повідомленні сказано: «З 1 жовтня діє протокол між митною адміністрацією Угорської Республіки та митними органами ГФС, Національної податкової з питань співробітництва з обміну інформацією про транспорт, що переміщуються через державний кордон України-Угорщини».

ГФС зазначив, що для передачі даних буде використовуватися електронна пошта з захистом повідомлень.

За словами фахівців, завдяки системі інформаційного обміну стане можливим створення профілів ризиків для порівняння інформації про кількість та номенклатуру товарів, транспорту, які вибули з Угорщини і в'їжджають в Україну.

У відомстві зазначили, що система сприяє прискоренню митного контролю, дозволяє відстежувати недобросовісних суб'єктів, які займаються зовнішньоекономічною діяльністю.

Це другий проект, що передбачає обмін інформацією в рамках країн ЄС. Перший протокол був укладений з Польщею і діє на пункті пропуску «Рава-Руська-Гребенне». За допомогою електронної пошти митниця отримує відомості про транспорт, дати та часу оформлення, інформацію про вантаж.

У повідомленні сказано: «Згідно з міжнародними договорами митниці ГФС отримують від угорської сторони відомості про перевірку суб'єкта на предмет законності здійснюваних зовнішньоекономічних операцій. Також між країнами здійснюється обмін інформацією щодо розслідування справ, пов'язаних з порушенням митних правил. Вживаються заходи щодо виявлення, розслідування та запобігання порушень митного законодавства, проводиться розробка заходів в протидії контрабанді».

Статистика ГФС показує, що в 2018 році митні служби українсько-угорського кордону виявили 2,4 тис. порушень, стягнуто штрафів на суму EUR1,2 млн. Конфісковано товарів на загальну суму в EUR1 млн. Всього було вилучено з незаконного обігу товарів на суму в EUR0,6 млн. На долю вилучених тютюнових виробів припадає майже 80% (1 млн шт.) усього обсягу вилучених продовольчих товарів.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 858


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.