Топ новини

Україна може втратити транзит газу: думка Коболєва про вирішення проблеми

15.03.2019, 12:03
Україна може втратити транзит газу: думка Коболєва про вирішення проблемиЯкщо Росія запустить газопровід «Північний потік – 2», є ймовірність повного припинення транзиту газу в Європу через територію України, а також виникає ризик військової ескалації, оскільки буде знівельовано головний стримуючий фактор щодо Москви.

Андрій Коболєв прокоментував ситуацію в ефірі українського телеканалу.

Якщо «Північний потік – 2» буде запущений, Київ втратить стримуючий фактор проти агресії з боку Росії, а також виникне загроза військової ескалації.

Коболєв зазначив: «Весь транзит буде втрачений. «Турецький потік» запустять лише до кінця 2019 року. Втрату газопроводу потрібно розглядати з позиції військового ризику, а не втрати грошей».

На думку глави «Нафтогазу» Україні необхідно залучати іноземні компанії до управління системою газопроводу і у відповідь вона могла б «ділитися доходами в обмін на інвестиції, на підтримку ЄС, на енергоефективність» і т. д.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 780


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.