Топ новини

Україна отримає від Швейцарії 1,8 млн доларів на енергоефективність

05.07.2018, 18:29
Україна отримає від Швейцарії 1,8 млн доларів на енергоефективністьУгода про сприяння Україні у питанні енергоефективності в житловому секторі було підписано Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) та Державним секретаріатом Швейцарії з питань економіки.

Інформація представлена у прес-релізі IFC.

Консультаційні сервіси IFC (IFC Advisory Services) отримають від Швейцарії близько 1,8 млн доларів, які будуть спрямовані на реформування в сфері енергоефективності в Україні.

Зокрема, планується фінансування заходів з енергоефективності, а для цього будуть залучатися об'єднання власників будинків і компаній, які виконують функції управління будинками в інтересах власників.

У повідомленні зазначено, що це останній, третій за рахунком етап проекту консультацій IFC з питань енергоефективності багатоквартирних будинків в Україні. Ця програма почала працювати в 2010 році.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1424


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.