Топ новини

Україна просить Америку скасувати мито на імпорт продукції

13.06.2018, 10:43
Україна просить США скасувати мито на імпорт металопродукціїВ даний час ведуться переговори між Україною і США про скасування мит, встановлених на імпорт сталі і алюмінію.

З 4 червня в США з робочим візитом перебуває Наталія Микольська, яка займає посаду заступника міністра економрозвитку і торгівлі України.

У повідомленні МЕРТ сказано: «На двосторонніх зустрічах буде обговорюватися головна тема – виведення з-під дії мит, введених США, щодо української металургійної продукції».

З цією метою проводяться зустрічі, в яких будуть брати участь представники Державного департаменту, Міністерства торгівлі, Офісу Торгового представництва США.

У міністерстві зазначили: «Велику увагу Мінекономрозвитку і Уряд приділяють питанню співпраці України і США в галузі поліпшення умов і розширення ринку для української продукції, в тому числі і металургійній, що поставляється в США. Американський ринок став традиційним для поставок української продукції».

Згідно з документом умови і ставки захисного мита можуть бути переглянуті або повністю виключені щодо окремих країн у тому випадку, якщо між США і такими країнами є значимі зв'язку в питаннях безпеки.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1644


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.