Топ новини

Україна у ТОП-3 лідерів з рівності доходів

15.05.2017, 18:38
Україна у ТОП-3 лідерів з рівності доходівЗа показником рівності доходів Україна займає друге місце.

Така інформація представлена ЦРУ США. Рейтинг країн залишався на підставі індексу Джині.

Індекс Джині передбачає розподіл доходів сім'ї, тобто яка ступінь нерівності, що виникає при розподілі сімейного доходу в середньому по всій країні. Індекс Джині зменшується при умовах рівнозначного розподілу сімейних доходів. Наприклад, у скандинавській країні індекс 25. Відповідно, індекс Джині підвищується за умови великих відхиленнях в рівнозначності розподілу доходів. Прикладом може стати країна, розташована на південь від Сахари, в якій індекс від 50.

Нульовий індекс можливий тільки, коли відбувається ідеальне рівність розподілу доходів. Відповідно, показник індексу в 100 буде за умови абсолютного нерівності розподілу доходів.

Фахівці підрахували, що в Україні сформувався індекс Джині на рівні 24,6 пунктів.

У лідера рейтингу, Словенії, показник 23,7 пунктів. Також в числі лідерів Німеччина (24,8), і всього на 0,1 пункт від неї відстали Чехія та Швеція. На останніх позиціях опинилися такі країни як Лесото (63,2), ПАР (62,5), Центральноафриканська Республіка (61,3), Мікронезія (61,1), Гаїті (60,8) – в цих країнах найвищий індекс Джині.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1608


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.