Топ новини

Україна повернула МВФ частина боргу

17.09.2018, 16:50
Україна повернула МВФ частина боргу31 серпня Україна повернула частину основного боргу Міжнародному валютному фонду в розмірі $160,3 млн.

Інформація озвучена прес-службою НБУ.

Україна перерахувала 114,3 млн СПЗ (спецправа запозичення), що склало приблизно $160 млн.

Перерахування здійснене у відповідності з програмою stand by arrangement від квітня 2014 року. Протягом серпня до фонду було перераховано $605,6 млн.

На початку листопада має бути здійснено наступний платіж.

Нагадаємо, що в 2015 році (березень) відбулося підписання меморандуму про економічну та фінансову політику, що проводиться в рамках програми EFF. Програма передбачає видачу Україні близько $17 млрд, на сьогоднішній день виділено $7,7 млрд.

Між Україною та МВФ з липня 2017 року ведуться складні переговори з газового питання: ціна на газ для населення має зрости до економічно обґрунтованого рівня. А це зростання на 30-60% до чинного розмірами, що обумовлено підвищенням цін на міжнародних ринках.

Український уряд не має наміру підвищувати ціну газу для населення, посилаючись на те, що спочатку потрібно розробити компенсатори для населення з низьким достатком.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1925


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.