Топ новини

Україна за 2 роки повинна погасити зовнішній борг на суму в $10 млрд

19.09.2018, 09:38
Україна за 2 роки повинна погасити зовнішній борг на суму в $10 млрдЗа 2 роки україна має погасити зовнішні борги у розмірі понад 10 млрд доларів.

Інформація міститься в річному звіті, відображає діяльність Ради з фінансової стабільності регулятора.

У звіті сказано: «За два наступних роки виплати за зовнішнім держборгом складуть більше 10 млрд доларів. На фонді зростання процентних ставок на зовнішньому ринку боргового капіталу перед Радою постало питання відновлення співпраці з МВФ. Фонд висунув два принципові вимоги, один з яких виконаний – в Україні прийнятий Закон «Про Вищу антикорупційному суді». Залишилося тільки привести тарифи на газ для населення у відповідність з ринковим рівнем».

У разі отримання доступу до офіційного фінансування від Фонду та інших зовнішніх партнерів уряду України зможе залучити в економіку боргові ресурси з міжнародних ринків капіталу на оптимальних умовах.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1271


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.