Топ новини

Українські клієнти Ощадбанку можуть проводити операції без обмежень

02.05.2017, 10:40
Українські клієнти Ощадбанку можуть проводити операції без обмеженьВведення обмежень пов'язаний з блокуванням відділень банку.

Клієнти Ощадбанку можуть без обмежень здійснювати операції по безналу і готівкою за картковими рахунками. Тимчасові ліміти зняті за операціями в іноземній і національній валюті.

За повідомленням Ощадбанку, з 14 квітня скасовуються обмеження по сумі при видачі готівки, розрахунку в мережі Інтернет та торгово-сервісної мережі, під час проведення переказу коштів на інші картки і рахунку.

16 березня було введено в дію обмеження проти банків з російським капіталом. Дія санкцій почалося з 23 березня, і вони торкнулися роботи Промінвестбанку, Ощадбанку. БМ Банку, ВТБ і VS Bank. Заборонялися всі операції на користь материнських банків, включаючи надання депозитів, міжбанківських кредитів, купівлю цінних паперів, заборонялися виплати дивідендів і т. д.

Тимчасові обмеження були введені у зв'язку з тим, що в Україні у Ощадбанку були блоковані відділення.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 2117


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.