Топ новини

Українцям дозволили відкривати карткові рахунки в юанях і інших екзотичних валютах

04.07.2017, 09:22
Українцям дозволили відкривати карткові рахунки в юанях і інших екзотичних валютахЗ 26 червня Національний банк дозволив українцям обмінювати безготівкову/готівкову валюту на будь-яку іншу, яка знаходиться навіть у 2 групі Класифікатора валют (включає 104 валюти).

Це неконвертовані грошові одиниці, на зразок російського рубля, турецької ліри, бразильського реала та ін

Люди і банки не можуть повноцінно користуватися нововведеннями, але вже почали готуватися до новацій.

Як розповів директор банкнотної банкінгу Експрес-банку Андрій Львів, в першу чергу зараз опрацьовується запуск обміну валют таких країн, як Грузія і Туреччина, з якими спостерігається туристичний і торговий оборот.

Паралельно проробляються і нові можливості для обміну в Україні китайської валюти. Вона давно входить у першу групу Класифікатора НБУ, але тим не менш не дуже активно обслуговувалася нашими банками. Але по мірі розвитку міжнародних поштових сервісів доставок, фінансисти зацікавилися юанем.

«Звичайні громадяни та фізособи-підприємці замовляють товар через інтернет і проплачують. Зараз вони в доларах розраховуються, а зможуть безпосередньо розраховуватися в китайських юанях, коли банки нададуть цю послугу», — сказав Львів.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 3834


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.