Топ новини

Українці платитимуть за опалення в літній період

23.11.2017, 16:03
Українці будуть платити за опалення в літній періодЗгідно з новим законом, через півроку українці стануть отримувати нові житлокомпослуги.

В результаті другого читання у Раді прийняли Закон «Про житлово-комунальні послуги». Так, українці будуть платити абонплату за споживання гарячої і холодної води та опалення. За словами експертів, введення абонплати невигідно тільки тим, хто зовсім мало використовує воду.

Абонплата буде виставлятися незалежно від того, користується водою споживач. Протягом усього року споживач буде оплачувати тепло. Отримані суми перенаправлять на ремонт водо - і тепломереж та їх обслуговування. Вартість куба води, як і ціна гигокалории тепла, будуть зменшені на розмір абонплати.

Поки не розголошується розмір абонплати, оскільки розрахунками займається Кабмін. У нього півроку для підрахунків з моменту вступу закону в силу. Вводити абонплату за газ, електроенергію та вивезення ТПВ поки не планують, але жителі багатоквартирних будинків в даний час оплачують ці послуги за нормами.

Валентин Землянський, експерт в області енергетики, повідомив, що абонплата вигідна тільки тим, хто мало використовує воду. За словами Андрія Нікончука, який очолює Асоціацію управителів багатоквартирних будинків, для оцінки нововведення потрібно почекати затвердження розміру абонплати.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1586


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.