Топ новини

Українці відчувають нестачу в 500-гривневих банкнотах: НБУ просять надрукувати

03.08.2018, 11:23
Українці відчувають нестачу в 500-гривневих банкнотах: НБУ просять надрукуватиБанкноти номіналом 500 гривень активно використовуються в обігу в Україні, про що зазначено в телеграмі НБУ №50-0007/39670.

В цьому документі містяться роз'яснення Нацбанку іншим фінансовим установам про неможливість робити відвантаження купюр в більшому обсязі.

У документі підкреслено: «Щоб зберегти оптимальну структуру готівки в обігу, має відбуватися розмір банкнот високих номіналів банкнотами низьких номіналів. У разі збільшення випуску банкнот великих номіналів, включаючи 500 гривень, відбудеться збільшення їх відсотка по відношенню до загальної кількості банкнот в обігу. Це призведе до порушення балансу готівки в обігу, погіршиться разменность банкнот і порядок розрахунків».

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1175


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.