Топ новини

У "Готово" оформляють закордонні паспорти не

09.11.2018, 10:54
 Тепер через документ-сервіс «Готове» можна оформити закордонний паспорт, ID-карту та довідку про відсутність судимості.

Інформація з'явилася на сайті «Готове».

Ці послуги користувалися великим попитом, проте вони перестали бути доступними, оскільки орендні відносини з ДП «Документ» припинилися.

Разом з тим, на сайті ДП «Документ» опубліковано оголошення про надання послуги виїзного оформлення закордонних паспортів та ID-карти в Одесі, Києві, Львові, Харкові, Луцьку, Сарнах, Дніпрі, Рівне, Дубно.

Комунальне підприємство документ сервіс «Готове» виконувало функцію ресурсу, забезпечує комфортний і швидкий доступ громадян України до адміністративних послуг.

Лев Пархаладзе ініціював створення проекту «Готове». Пархаладзе той час обіймав посаду першого заступника голови Київської обласної адміністрації, а в даний час працює заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

До речі, раніше співробітники державної аудиторської служби виявили порушення у фінансовій діяльності, коли проводилася перевірка цільового використання коштів, що призначалися для будівництва офісу «Готове». Розмір порушення склав 3,536 млн гривень.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1054


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.