Топ новини

У Кабмін озвучили, які в пенсійної реформи переваги

28.03.2017, 09:49
Кабмін озвучили, які в пенсійної реформи перевагиВолодимир Гройсман, що займає пост прем'єр-міністра в Україні, зробив заяву про те, що пенсійна реформа дозволить українцям отримувати більш високу пенсію.

Глава Кабміну заявив: «У мене є пропозиція для українських громадян використовувати чесну пенсійну програму. Кожен з нинішніх пенсіонерів зможе переконатися в її ефективності і у більшості українських громадян розмір пенсії збільшиться».

Реформа буде проходити в 2017 році, і вона повинна вирішити питання дефіциту Пенсійного фонду. Гройсман зазначив, що збільшення мінімальної зарплати призвело до зростання надходжень до фонду приблизно на 30%.

Олександр Данилюк, міністр фінансів, заявляв раніше про те, що законопроект про пенсійну реформу буде направлений у Верховну Раду в останній декаді квітня, а його прийняття очікується на початку травня.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 2258


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.