Топ новини

В НБУ назвали причини для більш ретельної перевірки клієнтів банками

11.10.2017, 11:44
<a href='/banks/Nacionaljnij_bank_Ukraini'>НБУ</a> назвали причини для більш ретельної перевірки клієнтів банкамиІсторія походження коштів деяких клієнтів буде перевірятися банками більш ретельно, щоб виключити операції по відмиванню грошей через банківські установи.

Таку інформацію надав Ігор Береза, очолює департамент фінансового моніторингу Нацбанку України.

За його словами, питань не виникне відносно клієнтів з низьким рівнем ризику, у яких обсяги операцій невеликі і всі їх дії не викликають підозр. Зокрема, додаткових перевірок не буде проводитися по відношенню до громадян, які рахунки відкриті тільки для отримання пенсій, зарплати, соціальних виплат.

Директор департаменту написав: «Нові норми НБУ не прописують обов'язок витрати банками ресурсів на операції з низьким ризиком або змушувати людину, здійснює разову операцію, заповнювати велику кількість паперів».

Не потрібні додаткові підтвердження від громадян, які відкривають термінові депозити на адекватні суми. Береза стверджує, що регулятор і банки зацікавлені у здійсненні громадянами банківських операцій і зберігання грошей на рахунках. Нововведення торкнуться тільки дії, які спрямовані на відмивання грошей через банківську систему.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1629


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.