Топ новини

У НБУ про передумови для пом'якшення монетарної політики

21.02.2019, 13:22
У НБУ про передумови для пом'якшення монетарної політикиНа думку членів Комітету з монетарної політики НБУ можливе обговорення пом'якшення монетарної політики.

У повідомленні прес-служби НБУ сказано: «На думку учасників засідання комітету є позитивні фактори, на підставі яких можна обговорювати пом'якшення монетарної політики в перспективі. У числі факторів такі: позитивна динаміка на валютному ринку, зацікавленість іноземних інвесторів у державних цінних паперах, скорочення цін на імпорт енергоресурсів, зменшення ризиків макрофінансової стабільності на базі ув'язненої нової програми співпраці з МВФ»

Зниження облікової ставки сприяє відновленню кредитування, скоротиться дефіцит поточного рахунку платіжного балансу. Однак зниження облікової ставки має відбуватися поступово, на тлі ослаблення інфляційних ризиків.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 950


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.