Топ новини

В Ощадбанку субсидії готівкою

22.03.2019, 12:10
Ощадбанку субсидії можна отримати <a href='/tovari_kredit/tarifi/nalichnymy/all'>готівкою</a>Ті громадяни, яким до 31 грудня 2018 року були нараховані субсидії, отримають гроші з 12 березня.

Інформація озвучена прес-службою банку.

Субсидію в грошовій формі субсидианты, за винятком пенсіонерів, зможуть отримувати у відділеннях Ощадбанку 12-го числа кожного місяця. Для операції необхідний паспорт громадянина і його ідентифікаційний код.

При відсутності у субсидианта поточного рахунку в Ощадбанку, з Мінсоцполітики буде направлено адресне повідомлення із зазначенням суми субсидії та схеми її виплати в Ощадбанку.

Для зручності субсидианту необхідно пройти реєстрацію:

  • на сайті Ощадбанку,
  • в Контакт-центрі, зателефонувавши за телефоном: 0 800 210 800

громадянин зможе вибрати зручний для нього відділення, час відвідування дату, що дозволить уникнути черг.

Якщо в Ощадбанку раніше був відкритий поточний рахунок, субсидія автоматично буде зараховуватися. Якщо клієнт активував послугу SMS-банкінгу, він отримає повідомлення про зарахування коштів.

Якщо субсидиант є пенсіонером, їй не потрібно проходити додаткову реєстрацію. Він отримає субсидію одночасно з пенсією на банківський пенсійний рахунок або через Укрпошту.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 760


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.