Топ новини

У Польщі будуть боротися з проблемою працевлаштування українців

10.05.2018, 16:58
У Польщі будуть боротися з проблемою працевлаштування українцівКампанія «Партнерство і працевлаштування» починає працювати в Польщі, вона спрямована на боротьбу з патологіями у працевлаштуванні громадян України.

Інформація від «Польського радіо».

Участь у проекті взяли організації-роботодавці в Польщі та Україні, а також бюро з працевлаштування.

Яцек Пєхота, керівник польсько-української економічної палати, зазначив: «Виникли патології на ринку працевлаштування і посередницьких послуг у цій сфері – це проблема двох країн, де існують нечесні фірми, що приймають гроші від людей, які претендують на отримання роботи. Проект має довгострокову перспективу».

Кампанія передбачає популяризацію хороших стандартів пошуку працівників з України для працевлаштування. Буде збиратися інформація про сумлінних бюро по працевлаштуванню і надійних роботодавців. Буде запущена спеціальна інтернет-сторінка і гаряча лінія для українців у Польщі.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1438


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.