Топ новини

В Україні можуть ввести ПДВ-рахунки - Білоус

28.05.2014, 17:14
В Україні можуть ввести ПДВ-рахунки - Білоус

Перший зимимнистра доходів і зборів розглядає таку можливість

Міністерство доходів і зборів розглядає ідею введення в Україні ПДВ-рахунків. Про це розповів перший заступник міністра доходів і зборів Ігор Білоус в інтерв'ю кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ.

"Потрібно створити механізм, який передбачає наявність двох типів платіжок - звичайних та ПДВ-рахунків, де буде враховуватися цей податок. І людина, що претендує на відшкодування ПДВ, не зможе отримати більше, ніж накопичив на ПДВ-рахунку", - поснил Білоус.

Нагадаємо, вчора міністр фінансів Олександр Шлапак повідомив, що Кабінет міністрів випустить ПДВ-облігації на суму 20 млрд грн. До цього, на виїзному засіданні у Миколаєві 21 травня уряд ухвалив постанову про випуск облігацій внутрішньої державної позики для відшкодування сум податку на додану вартість. Постанова Кабінету міністрів передбачає, що номінальна вартість держбондів для відшкодування ПДВ складе 1 тис. грн, термін обігу - п'ять років, ставка прибутковості - на рівні облікової ставки Національного банку України.

За матеріалами: Ліга Переглядів: 1273


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.