Топ новини

В Україні почала діяти нова пенсійна реформа

17.10.2017, 10:41
В Україні почала діяти нова пенсійна реформа10 жовтня в парламентській газеті «Голос України» надрукований текст закону, згідно з яким вносяться зміни в пенсійну реформу.

У законі зазначено, що він вступає в дію з другого дня після публікації. Тобто, зміни в українській пенсійній системі діють з 11 жовтня.

Законопроект № 6614, прийнятий Верховною Радою 3 жовтня, вводить в дію пенсійну реформу. Підписання закону відбулося 8 жовтня, тобто менше двох тижнів тому.

Пряме підвищення пенсійного віку реформою не передбачено. Але оскільки в країні встановлені вимоги до страхового стажу, деяким громадянам доведеться почекати з виходом на пенсію.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 2432


Читайте також



Відгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
Наталья
-3
#17 Жов, 2017 року у 19:06
Интересно, на сколько повысились пенсии украинских пенсионеров? Изменился ли порядок начисления пенсий женщинам, которые досрочно вышли на пенсию в 55 лет (при наличии страхового стажа 30 лет)?
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.