Топ новини

В Україні відкладається введення нових номерів банківських рахунків

06.03.2019, 12:13
В Україні відкладається введення нових номерів банківських рахунківРозглянувши прохання «банківського співтовариства», НБУ відклав перехід на IBAN

За інформацією прес-служби Нацбанку, дата введення міжнародного номера банківського рахунку IBAN переноситься на 5 серпня 2019 року.

Рішення НБУ брав за «прохання банківського співтовариства».

У повідомленні сказано: «Причина перенесення пов'язана з тим, що необхідно якісно доопрацювати програмний продукт систем дистанційного обслуговування».

Починаючи з 1 листопада 2019 року IBAN стане обов'язковою умовою для всіх українських банків при здійсненні грошових переказів в будь-якій валюті, транскордонних переказів.

Для України міжнародний номер банківського рахунку IBAN складається з 29 буквено-цифрових символів, який містить наступну інформацію: код країни, розряд контролю, код банку, номер рахунку.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 687


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.