Топ новини

В Україні борги по податках склали більше 12 млрд грн

26.03.2019, 13:13
В Україні за податками борги склали більше 12 млрд грнНайбільший борг утворився у компанії "Укрнафта" і банків у процедурі ліквідації.

Станом на 1 жовтня 2018 року загальний борг по податках у 326 українських підприємств склав 12,65 млрд грн. Дані надав Євген Бамбизов, очолює Офіс великих платників податків.

Він написав: «На 1 жовтня борг з податків перевищив 12,65 млрд грн. Саме стільки заборгували 326 підприємств. Кварталом раніше борг був на 626,3 млн грн більше».

Бамбизов зазначив, що частину боргу утворилася у банків, які проходять процедуру ліквідації. Сумарно вони заборгували 3,14 млрд грн (на їх частку припадає 26,7% від всієї заборгованості).

Податківець написав у своєму блозі: «Тільки по ВАТ Укрнафта податкова недоїмка склала 2,1 млрд грн. Це не сплачена товариством сума за задекларованим грошовим зобов'язанням з ПДВ та податку на прибуток».

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 535


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.