Топ новини

В Україні пройде рефінансування понад 20 млрд доларів боргів

29.12.2017, 11:17
В Україні пройде <a href='/zhile_kredit/tarifi/refinans/all'>рефінансування</a> понад 20 млрд доларів боргівУ період з 2018 2020 року в країні має пройти рефінансування більше 20 млрд доларів за валютними боргами.

Таку інформацію повідомив Віталій Ваврищук під час прес-брифінгу. НБУ він керує департаментом фінансової стабільності.

Він розповів: «У 2018-2020 рр Україні належить процедура рефінансування валютних боргів на суму, що перевищує 20 млрд доларів».

Ваврищук уточнив, що у відсутності домовленості з міжнародними фінансовими організаціями, особливо МВФ, залучення нових ресурсів можливо тільки під високі процентні ставки. Природно, інвестори обов'язково візьмуть до уваги те, що співпраця України з МВФ не відновлено. Керівник департаменту фінансової стабільності регулятора заявив, що робилася ставка на проведення переговорів про нову співпрацю з МВФ.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1814


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.