Топ новини

В Україні працює близько 150 тисяч айтішників

26.04.2019, 11:57
В Україні працює близько 150 тисяч айтішниківЩорічно в Україні кількість айтішників зростає, проте багато хто виїжджає

Згідно зі статистикою минулого року, в Україні офіційно зареєстрованих ІТ-фахівців стало більше на 25%.

В Україні за рік в якості підприємців зареєстровано ІТ-спеціалістів у кількості 154 тисяч чоловік, що склало приріст на 23%. Інформація з статистики Мін'юсту з IT-ФОП.

Зростання кількості ІТ-спеціалістів відбулося в усіх регіонах країни, але найбільше у Київській, Харківській та Львівській області.

Основна частина айтішників займається комп'ютерним програмуванням – 102 тисячі фахівців. За даними звітності IT-ФОП 24 тисячі фахівців працює за видом діяльності Консультування з питань інформатизації, близько 19 тисяч – у сфері обробки даних.

Зростання кількості айтішників відбулося в усіх регіонах країни, лише в Криму їх скоротилося на 1%. За темпами зростання в минулому році в лідерах виявилися невеликі області. Згідно з даними IT-ФОП, найбільший приріст відбувся в Полтавській, Черкаській, Хмельницькій областях – показник виріс на 28%.

Менший приріст відбувся в Луганській та Донецькій областях, але і тут намітилося зростання (8 і 12% відповідно).

Найбільше айтішників працює у Києві та Київській області – приблизно 30% всіх ІТ-ФОП. Друге місце у Харківській області – тут зареєстровано 14% від усієї кількості ІТ-фахівців. Третє місце у Львівській області (10%).

Основна частина айтішників (75%) зареєстрована у великих містах, населення яких перевищує 100 тисяч осіб. Жінок серед таких фахівців побільшало на 1% – минулого було 24% від всіх ІТ-фахівців.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 297


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.