Топ новини

В Україні розглядають варіант введення декларування доходів громадян та здійснення контролю витрат

05.05.2017, 11:15
В Україні розглядають варіант введення декларування доходів громадян та здійснення контролю витратЗгідно з планами, до кінця року Кабінет міністрів України повинен розробити законопроект, згідно з яким буде вводитися загальне декларування доходів фізосіб і податковий контроль витрат громадян із застосуванням непрямих методів.

Кабмін затвердив постанову, в якій прописаний план дій уряду на поточний рік. Передбачається впровадження автоматизованої системи обліку, що дозволяє зіставляти витрати і доходи фізосіб.

До 1 квітня вже пройшла 2 частина декларування доходів держчиновників за 2017 рік. 31 жовтня закінчився перший етап за 2016 року, коли були подані електронні декларації за 2015 рік. Чиновники України вказали в електронних деклараціях про наявність 30 млрд гривень, з яких готівку становили приблизно половину суми.

У декларації чиновники відобразили наявність майна. Причому оціночна вартість заявленого майна виявилася вище офіційних доходів чиновників, які вони отримали на держслужбі. Фахівці з Національного агентства, які займаються питанням запобігання корупції, повідомили про проведення досліджень на предмет походження активів, зазначених у деклараціях. При виявленні ознак корупції, держчиновники будуть притягуватися до відповідальності. Електронне декларування осіб на державній службі стало однією з умов, що висуваються міжнародними партнерами країни – Всесвітнім банком, МВФ, США, ЄС, ЄБРР.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 2342


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.