Топ новини

В Україні у 1/3 працюючих банків виявлено порушення нормативів

03.05.2018, 12:29
В Україні у 1/3 працюючих банків виявлено порушення нормативівУ деяких банків виявлено кілька порушень нормативів.

Станом на 1 квітня поточного року у 31 працюючих в Україні банків виявлено порушення нормативів, установлених НБУ. За інформацією прес-служби регулятора банки все ж виконують економічні нормативи, обмеження відкритої валютної позиції.

Показник виконання нормативу достатності капіталу порушений трьома банками, у стількох же порушений норматив короткострокової ліквідності. У одного банку виявлено відхилення від нормативу великих кредитних ризиків, 10 банків не витримали виконання нормативу валютної позиції, у 15 банків не дотримуються нормативи максимального ризику, встановленого для 1 контрагента, у 19 банків порушення нормативу кредитування пов'язаних осіб

Причому порушення кількох нормативів виявлено в деяких банків, у списку яких виявився Форвард (не виконані 6 нормативів), Кредит Дніпро (порушив 3 нормативу), ВТБ Банк (відхилення по 4 нормативами).

З 82 працюючих у країні банків дотримуються встановлені Нацбанком нормативи 51 банк.

Штрафні санкції НБУ пред'явив трьом банкам: на 13 млн грн банку Січ (Київ), на 1,5 млн грн банку Конкорд (Днепровск), на 1,2 млн грн банку Український (Київ). У названих банків були виявлено ризикова діяльність у сфері фінансового моніторингу.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1563


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.