Топ новини

В Україні завершена ліквідація банку-банкрута

24.04.2019, 12:08
В Україні завершена ліквідація банку-банкрутаФонд гарантування відзвітував про припинення виплат вкладникам

За інформацією прес-служби Фонду, завершена процедура виплати гарантованих сум відшкодування вкладникам банку «Даніель».

Відомо, що 12 квітня 2019 року в державний реєстратор юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань були надані документи, на підставі яких проводиться реєстрація в ЄДР припинення діяльності банку як юридичної особи.

Банк «Даніель» функціонував з 2003 року, неплатоспроможним його визнали у 2014 році, у зв'язку з чим була введена тимчасова адміністрація. Санація не вирішила проблеми банку, тому почалася його ліквідація.

За статистикою ФГВФО, в кризовий 2014 рік до Фонду надійшло 867 тис. звернень. Протягом 5 років вкладникам виплачено 26,3 млрд грн відшкодувань. Згідно з даними на 1 березня поточного року виплачено держкомпенсацій 438 тис. громадянам України та іноземцям, які розмістили кошти на депозитах у банках, які в 2014-му році були визнані неплатоспроможними.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 311


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.