Топ новини

В Україну можна перевести гроші тільки через російські платіжні системи

11.04.2017, 10:20
В Україну можна перевести гроші тільки через російські платіжні системинабирає чинності федеральний закон, що регламентує порядок здійснення переказів через платіжні системи.

В Україну не можна буде перевести з Росії гроші за допомогою іноземних платіжних систем.

Закон стосується випадків, коли інша держава забороняє проведення операцій через російські платіжні системи. З Російської Федерації відправлення грошового переказу в таку державу можливо за умови, що діяльність операторів послуг у платіжних системах підлягають прямому або непрямому контролю з боку РФ.

На офіційному сайті Центробанку Росії будуть публікуватися відомості про іноземних державах, в яких заборонена діяльність зареєстрованих в РФ платіжних систем. Обмеження вводяться з дня, коли регулятор опублікує такі відомості. Дія Закону починається через 30 днів після опубликации. Під обмеження потраплять іноземні держави, законодавством яких вже заборонена діяльність платіжних систем Росії.

Депутат Держдуми РФ Володимир Рєзнік один з авторів цього законопроекту. Він пояснив, що дія документа спрямоване на виправлення ситуацій, які виникли в зв'язку з введенням заборони на роботу платіжних систем, які здійснювали діяльність на Україні. У результаті виникло обмеження конкуренції у Росії на ринку платіжних послуг, зокрема, на транскордонні перекази, не передбачають відкриття рахунку, що проводяться на користь платіжних систем іноземного походження.

У жовтні 2016 року Україна розширила санкції по відношенню до Росії, ввівши заборону на діяльність багатьох платіжних систем російських банківських організацій. Це торкнулося платіжної системи «Колібрі» (належить Ощадбанку), «Золотий корони» (управляє РНКО «Платіжний центр»), Anelik, «Міжнародних грошових переказів Лідер», «Юністрім», Blizko (належить Зв'язок-банку).

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 2342


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.