Топ новини

У жовтні «Укрзалізниці» може отримати від ЄБРР близько $150 млн для закупівлі піввагонів

01.08.2017, 10:32
У жовтні «Укрзалізниці» може отримати від ЄБРР близько $150 млн для закупівлі піввагонівОрганізація «Укрзалізниці» розраховує отримати цільовий кредит від ЄБРР у розмірі близько $150 млн для закупівлі піввагонів.

За інформацією банку дата розгляду рішення 18 жовтня, при цьому раніше дата прийняття озвучувалася як 2 вересня 2017 року.

За інформацією ЄБРР, оцінна вартість проекту приблизно $240,7 млн, і фінансування його буде проводитися за рахунок коштів компанії, а також із залученням грантового фінансування етапів технічного співробітництва.

Цей проект входить до багатоступеневу програму, згідно якої проводиться оновлення рухомого складу в «Укрзалізниці». ПАТ необхідно придбати приблизно 24 тисячі піввагонів. Для здійснення початкового етапу програми потрібно часткове фінансування з боку банку, за рахунок чого планується закупівля 6,5 тисяч піввагонів.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 2243


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.