Топ новини

У поштовому відділенні можна обміняти валюту

17.01.2019, 15:19
У поштовому відділенні можна обміняти валютуГромадяни України зможуть здійснювати обмінні операції з валютою в банках, обмінних пунктах, а також у поштових відділеннях.

Інформація опублікована на сайті НБУ.

Затверджене центробанком постанова №9 від 2 січня 2019 року вступає в силу з 7 лютого одночасно з закону «Про валюту і валютні операції».

Умови, яким повинні відповідати оператори поштового зв'язку для отримання ліцензії на НБУ: наявність понад 50 структурних підрозділів, розташованих на 50% країни; понад 50% доходів забезпечує діяльність у сфері поштових послуг; відповідність встановленим вимогам щодо фінансового стану, структури власності, профпридатності керівників.

НБУ встановив лояльні умови видачі ліцензій на торгівлю валютними цінностями у готівковій формі финучержениям, що не належать до банківської сфери.

Якщо діяльність фінансова установа здійснювало з використанням до 50 структурних підрозділів, для такої НФУ мінімальний розмір власного капіталу зменшено до 5 млн грн. При кожному подальшому збільшенні кількості підрозділів на 50 одиниць розмір власного капіталу збільшується на 5 млн грн.

Скасовано вимогу, згідно з яким у НФУ має бути мінімум 5 структурних підрозділів, розміщених у приміщеннях, що відповідають вимогам НБУ для проведення валютно-обмінних операцій.

Якщо у НФУ та національного оператора поштового зв'язку були генеральні ліцензії на здійснення валютних операцій, то для них встановлено піврічний термін перехідного періоду для приведення діяльності у відповідність з новими вимогами. Перехідний період починається з 7 лютого і закінчиться 7 серпня.

При відсутності такої ліцензії суб'єкти, які мають намір здійснювати торгівлю валютними цінностями у готівковій формі повинні будуть отримати відповідні ліцензії.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 753


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.