Топ новини

У січні 2017 року запланована зустріч Лагард і Порошенко

11.01.2017, 11:55
У січні 2017 року запланована зустріч Лагард і ПорошенкоВ рамках проекту розширеного фінансування були скоординовані кроки Лагард і Порошенка.

За повідомленням прес-служби, в минулий понеділок український президент П. Порошенко поспілкувався по телефону з Крістіном Лагардом, главою МВФ.

«Порошенка та Лагард скоординували дії для майбутнього розвитку співпраці між МВФ і Україною за програмою розширеного фінансування», - було сказано в повідомленні. Вони запланували проведення двосторонньої зустрічі на січень 2017 року.

Глава Міжнародного Валютного Фонду схвалила рішення про націоналізацію Приватбанку. Особливо виділила рішучі і зважені дії українського керівництва, зокрема Ст. Гонтарєвої, голови Нацбанку України. Це має велике значення для підтримання стабільності банківської системи та довіри.

Співрозмовники також торкнулися питання розгляду проекту держбюджету на 2017 рік, обговорили перспективи прийняття.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 2389


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.