Топ новини

Світовий банк: реформи у фінсекторі України високоефективні

30.05.2018, 11:15
Всесвітній банк: реформи у фінсекторі України високоефективніПроаналізувавши реформи, проведені у фінсекторі України, представники Світового банку заявили про їх високу ефективність.

У повідомленні НБУ сказано: «минулого тижня в Україну приїжджали 10 виконавчих директорів Світового банку. Були організовані зустрічі з українськими чиновниками, в ході яких обговорювалося подальше співробітництво. Реформи, проведені в країні, були оцінені представниками Світового банку як високоефективні.

На зустрічі обговорювався подальший розвиток співпраці Нацбанку і Мінфіну україни в напрямку вдосконалення банківської системи. Обговорювалося питання щодо вирішення проблеми непрацюючих активів. Також розглядалося питання по банківській системі України в бік скорочення частки держбанків.

Нацбанк відзначив необхідність проведення змін у законодавстві, зокрема, введення в дію закону про відновлення кредитування, оптимізації фінансового сектора, реєстрації компаній, що займаються управлінням активами.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1785


Читайте також



Відгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.