Топ новини

Ярославський збирається подавати документи в НБУ, щоб купити Промінвестбанк

07.08.2017, 11:34

Необхідні документи Олександр Ярославський представив Національний банк для здійснення покупки Промінвестбанку. Така інформація була надана прес-службою НБУ.

Національний банк України представники бізнесмена направили документи 14 липня. У паперах відображено намір подачі пакету документів, необхідних для погодження придбання частини акцій Промінвестбанку.

У Нацбанку України на розгляді знаходяться два пакети документів, поданих для отримання погодження купівлі значної участі в зазначеному банку.

Один з них в Нацбанк надійшов від Максима Микитася на узгодження прямої купівлі 25 % акцій банку, другий представив Павло Фукс – отримання дозволу на придбання 25,00000004 %.

Всі представлені документи від заявників знаходяться на розгляді.

За матеріалами: http://www.creditdeposit.com.ua/YAroslavskii-sobiraetsya-podavat-dokumenti-v-NBU--chtobi-kupit-Prominvestbank Переглядів: 4100


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.