Топ новини

За 4 дні травня українцями обрано 20% річного бюджету «теплих кредитів»

24.05.2018, 15:56
За 4 дні травня українцями обрано 20% річного бюджету «теплих кредитів»Більше 2 тисяч українських сімей за період 2-5 травня отримали «теплі кредити» у розмірі близько 80 млн грн.

Інформація надана Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження.

Всього за 4 травневі дні українці вибрали 20% бюджету, передбаченого держпрограмою «теплих кредитів» на 2018 рік. На заходи з енергоефективності для населення Кабінетом міністрів на поточний рік передбачено 400 млн грн. Видача «теплих кредитів» почалася лише навесні.

З 2 по 5 травня на утеплення індивідуального житла українці оформили 2090 кредитних договорів, загальна сума яких склала 68 млн грн.

Всього на енергоефективні заходи для ЖБК і ОСББ передбачена сума у 10 млн грн. 56 кредитів на загальну суму в 2 млн грн було призначено для придбання твердопаливних котлів.

Сергій Савчук, голова Держенергоефективності, прокоментував зацікавленість альтернативним видом опалення: «У порівнянні з минулим тижнем, кількість звернень в 2 рази більше. На попередньому тижні було залучено 27 кредитів, загальний розмір склав 700 тис. гривень».

При установці «негазового» котла держбюджету дотує 20% суми кредиту. Компенсація в розмірі 35% передбачена для позичальників, які є субсидиантами. Домогосподарство саме вибирає паливо для котла.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1767


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.