Топ новини

За 4 місяці витрати на субсидії за житлокомпослуги знизилися в 4,5 рази

06.06.2018, 11:13
За 4 місяці витрати на субсидії за житлокомпослуги знизилися в 4,5 разиЗа січень-квітень 2018 року обсяг субсидій з відшкодування житлово-комунальних послуг в країні склав 531,4 млн гривень.

Цей показник в 4,5 рази менше показника за аналогічний минулорічний період.

За інформацією Держстату, показники представлені без даних тимчасово окупованого Севастополя, Криму і частин зон проведення Антитерористичної операції. По Луганській і Донецькій областях відомості можуть уточнюватися.

З початку поточного року субсидії отримали 764,6 тисяч домогосподарств. Цей показник в 2,4 рази менше в порівнянні з торішнім показником.

В середньому розмір субсидії на житлово-комунальні послуги на сім'ю за квітень 2018 році скоротився на 59% в порівнянні з квітнем минулого року. Середній розмір субсидії становив 309,8 гривень.

Статистичне відомство повідомило, що субсидії на оплату комунальних послуг були призначені 6,7 млн домогосподарствам або 45% від всієї кількості домогосподарств в Україні.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1307


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.