Топ новини

За десятиліття автовиробництво в Україні скоротилося в 90 разів

25.06.2018, 12:56
За десятиліття автовиробництво в Україні скоротилося в 90 разівЗа травень поточного року в країні вироблено 442 автотранспортного засобу.

Цей показник в 90 разів менше результату 10-річної давності. Відомості асоціації Укравтопром.

Статистика автопрому України п'ятий місяць поспіль формується на підставі даних про великовузлового складання заводу Єврокар. За травень на Закарпатті було випущено 374 Шкоди – в порівнянні з квітнем минулого року цей показник нижче на 39%.

Скорочення обсягів відбулося у виробництві легкових автомобілів – обсяг зменшився на 43,5%. Комерційних авто випущено на 17% менше в порівнянні з травнем минулого року.

Зростання в автопромі відзначився у виробництві автобусів – у порівнянні з торішнім травнем поточного місяця приріст склав 17% і 26% по відношенню до квітня 2018 року. Всього випущено 63 автобуса.

У минулому році в Україні вироблено 8,6 тисячі автотранспортних засобів. Цей показник на 63% перевищує результат 2016 року.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1411


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.