Топ новини

Позичальники банків будуть заново класифіковані

12.03.2018, 16:51
Позичальники банків будуть заново класифікованіНа увазі проведення програми реструктуризації кредитів банків, НБУ планує провести нову оцінку позичальників банків та класифікувати їх.

Таку інформацію надала Катерина Рожкова, що займає посаду заступника голови Нацбанку.

Рожкова прокоментувала: «Розглядається можливість зменшення вимог інструкції з проведення оцінки та створення резервів ризиків за кредитами».

Згідно з чинною нормою у разі проведення банком реструктуризації кредиту по клієнтам клас може бути підвищений, резерви під кредит расформируются через 6 місяців.

За словами Рожкової, НБУ збирається затвердити зміни, що дозволяють у випадку проведення реструктуризації підняти клас клієнта до 4-го. Після підписання договору з дефолтного класу їх виведуть.

Закон про фінансову реструктуризацію діє з 19.10 2016 року. Він обмежений у термінах дії – на 3 роки.

Нацбанком раніше були внесені уточнення щодо інвестиційної діяльності банків, пов'язаної з фінансовою реструктуризацією заборгованості боржників банків.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1977


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.