Топ новини

Зеленський отримав пораду від голови наглядової ради Приватбанку

15.05.2019, 11:30
Зеленський отримав пораду від голови наглядової ради ПриватбанкуСтруктурні реформи треба продовжувати, про що сказав Енгін Акчакоча

За словами голови наглядової ради Приватбанку Енгіна Акчакоча, пріоритетом має стати фінансова стабільність держави. Це була відповідь провідному Радіо НВ, який поставив питання про те, як обраному президенту потрібно ставитися до Ігорю Коломойському, ПриватБанку та банківській системі в цілому.

Акчакоча зазначив, що адресував свої слова не конкретній особі, при цьому потрібно продовжити структурні реформи.

Він зазначив: «Слід продовжити захищати незалежність інституцій. Пріоритетом має стати фінансова стабільність. Потрібно захищати банківський сектор в області капіталізації. У держбанках необхідно провести реформи у плані управління. З Фонду гарантування вкладів фізосіб потрібно вивести погані активи. Нові влади повинні просувати і заохочувати діяльність на фінансових ринках».

На користь Ігоря Коломойського, який раніше володів ПриватБанком, 18 квітня було винесено 2 рішення Окружним адміністративним судом Києва. Був скасований договір купівлі-продажу акцій банку державою, рішення Нацбанку щодо визначення переліку осіб, пов'язаних із ПриватБанком, було визнано незаконним. Печерським судом скасовано особисту поруку Коломойського за кредитними зобов'язаннями рефінансування Приватбанку.

Вирішення судом Нацбанк планує оскаржити. Апеляційна скарга НБУ буде розглянуто 13 травня.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 649


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.