Топ новини

Аналітика: міжнародна фінансова система повинна прийняти биткоин, щоб він вижив

11.01.2019, 11:42
Аналітика: міжнародна фінансова система повинна прийняти биткоин, щоб він виживФахівці дослідницького центру A. T. Kearney випустили звіт з прогнозами на ринок криптовалют.

У тексті говориться, що в наступному році показник домінування BTC складе 66%, а сам ринок вийде на принципово новий рівень. Крім цього, міжнародна економічна концепція зобов'язана затвердити биткоин в якості реального платіжного активу.

Експерти припустили, що в 2019 році регулятори знизять вимоги до крипто-індустрії. У доповіді говориться, що фінансова комісія англійського парламенту хоче припинити невизначеність на ринку криптовалют. Очікується, що регулятори та інших країн розроблять низку положень з метою протидії правопорушень. Ці кроки приведуть до зменшення волатильності на ринку і до масштабованості галузі.

Аналітики відзначають, що SEC позитивно відреагує на рішення у зв'язку биткоин-ETF і продовжить роботу над збільшенням прозорості ринку. У A. T. Kearney вважають, що прийняття криптовалют міжнародною фінансовою системою - це єдиний шлях до розвитку цифрових активів. Принциповий момент: якщо раніше биткоин намагався як би перемогти систему традиційних фінансів, то тепер криптовалюте необхідно інтегруватися у систему, щоб вижити самій. У 2019 році почнеться масове лобіювання крипто-активів, очікують аналітики.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1228


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.