Топ новини

Для України не може бути незалежної від закордонного газу - Гройсман

29.01.2019, 11:53
Для України не може бути незалежної від закордонного газу - ГройсманНа думку прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, в перспективі країна може обходитися без імпортного газу

Він виклав свої думки в Facebook.

«Програма з енергонезалежності України почалася приблизно 4 роки тому. Ми відмовилися від поставок газу з Росії, оскільки це паливо було гібридним зброєю проти України. У майбутньому країна може зовсім не залежати від імпортного газу», – йдеться у повідомленні.

Гройсман зазначив: «Збільшити видобуток українського газу. Енергоефективність. Споживання газу в менших обсягах за рахунок використання нових технологій і розумного енергоспоживання. Українська ГТС повинна інтегруватися в європейський ринок. Потрібно забезпечити захист громадян, які не здатні в повному обсязі оплатити комунальні послуги, для чого призначена система субсидій. Оптимізувати механізми монетизації субсидій».

Україна подала в арбітражний суд позов проти російської компанії «Газпром» на суму 12 млрд доларів і має високі шанси на перемогу. Позов передбачає компенсацію російською стороною за прискорену амортизацію української ГТС, якщо відбудеться припинення транзиту палива через територію України.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1183


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.