Топ новини

ЄЦБ розповів про найбільш часто підроблюваних банкнот євро

08.02.2019, 11:10
ЄЦБ розповів про найбільш часто підроблюваних банкнотах <a href='/currency/all/all/eur'>євро</a>Шахраї у другому півріччі минулого року найчастіше підробляли банкноти номіналом 50 і 20 євро.

Відомості були опубліковані на сайті Європейського центробанку.

Тільки за другу половину 2018 року було виявлено та вилучено з обігу 262 тисячі підроблених купюр євро. В основному це були банкноти номіналом 50 і 20 євро – їх 80% від усього обсягу підроблених купюр.

96,7% підробок було виявлено в країнах, що входять в єврозону. 2,2% решти вилучено в державах, що знаходяться за межами єврозони, але є членами ЄС. І лише 1,1% підроблених купюр виявлено в інших частинах світу.

У відомстві зазначили, що в даний час євро залишається надійним платіжним засобом, скорочується підробок цього виду валюти. Якщо порівнювати з першою половиною 2018 року, кількість підробок валюти скоротилося на 13%.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1026


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.