Топ новини

Євросоюз вводить жорсткіші правила в'їзду в зону Шенгену

01.12.2017, 09:49
Євросоюз вводить жорсткіші правила в'їзду в зону ШенгенуЄвропейською радою внесено ряд змін у системі пересування через зону Шенгену і закріплені зміни, внесені в кодекс Шенгенської кордону. Про це говорить рішення, винесене вищим органом влади ЄС.

За інформацією прес-служби ЄС, згідно з новими правилами перетину кордону, прикордонні служби будуть реєструвати громадян третіх країн у разі їх в'їзду і виїзду з Шенгену, а також фіксувати дані в базі про відмову на в'їзд.

На думку влади ЄС, після внесених змін час перевірки осіб на кордоні скоротиться, покращиться якість роботи прикордонних служб. Час перебування іноземців буде розраховуватися автоматично.

Нові правила перетину кордону посилять безпеку в Шенгені, боротьба з тероризмом буде більш ефективною. Служби поліції з Європи отримають доступ до бази даних, в якій будуть видні всі пересування іноземця.

Ухвалу за правилами користування базою буде підписана представниками Євросоюзу і Європарламенту. Рішення буде розміщено на Офіційному журналі ЄС, а набере чинності через 20 днів.

За інформацією європейських ЗМІ, в дію нова система почне з 2020 року.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1585


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.