Топ новини

Гройсман назвав причини гальмування українських реформ

14.03.2019, 14:39
Гройсман назвав причини гальмування українських реформВ Україні вибрано правильний напрямок реформ, однак істотною перешкодою на їх шляху стали помилки минулого, включаючи великий державний борг, що утворився в період 2005-2013 рр.

Під час інтерв'ю виданню Die Welt своєю думкою поділився Володимир Гройсман, прем'єр-міністр України.

Він сказав: «Україна стає економічно сильною та демократичною партнером. Ми потребуємо підтримки, але не подачок. Ми частина демократичного світу і велика європейська країна».

В країні відбувається зміна системи управління на різних рівнях, проходить реформування сектору енергетики, пенсійної системи, інфраструктури, системи освіти та охорони здоров'я.

Прем'єр додав: «З метою розвитку бізнесу за останні 3 роки було скасовано понад 700 обмежуючих нормативних актів».

До того ж введення змін гальмують «помилки минулого», в тому числі державний борг, що утворився в період 2005-2013 рр. І цей борг потрібно тепер повертати, зберігши при цьому динаміку економічного підйому.

«Тому Україні потрібна підтримка міжнародного співтовариства для забезпечення реформ. І я особисто хотів би бачити більш активну позицію наших партнерів. Україна потребує більш дешевих і ефективних фінансових інструментах. Це дозволить нам бути більш ефективними, швидше рости, стати стабільним партнером», – зазначив прем'єр.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 573


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.