Топ новини

Кожен місяць в судах виноситься близько 1,5 тисячі рішень у спорах між бізнесом і податковою

26.11.2018, 19:46
Кожен місяць в судах виноситься близько 1,5 тисячі рішень у спорах між бізнесом і податковоюКожен місяць в суди подається приблизно 1,5 тисяч позовів, більшість з яких це позови бізнесу до діяльності Державної фіскальної служби.

Інформація надана платформою відкритих даних Opendatabot.

У повідомленні сказано: «Кожен місяць в судах розглядалося близько 1,5 тисяч позовів, у яких, переважно, відповідачем виступає податкова».

Згідно зі статистикою, в 2018 році кількість позовів щодо податкової зменшилася. До прикладу, в минулому році щомісяця в судах розглядалося близько 2,5 тисяч позовів.

У 2018 році в судах було розглянуто 18 542 позову між податковими службами і українським бізнесом.

В основному об'єктом судових розглядів стають нарахування та штрафи податкових служб.

Opendatabot з посиланням на слова Ярослава Лисенко, керуючого партнера АТ «Адвокатська сім'я Лисенко»: «Найчастіше бізнесмени звертаються до суду з питання скасування податкових нарахувань і штрафів. Згідно зі статистикою ГФС, у поточному році було розглянуто 46,3 тисяч такого роду справ. У числі розглянутих позовів оскарження комісії ГФС за рішеннями відмови в реєстрації накладних, оскарження наказів, згідно з якими проводилися позапланові виїзні перевірки про повернення надміру або помилково сплачених коштів з податку на прибуток».

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1313


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.