Топ новини

Коболєв про зниження цін на газ

13.03.2019, 12:09
Коболєв про зниження цін на газЦіна на газ для населення не може бути знижена, оскільки за умовами співпраці України з МВФ вартість газу повинна бути ринковою

Ситуацію прокоментував Андрій Коболєв, глава «Нафтогаз України».

За словами Коболєва, зниження ціни на газ не відбудеться навіть після парламентських виборів, оскільки президент не має таких повноважень.

Коболєв сказав: «На мою думку, ціни на газ не знизяться, оскільки це одна з умов співпраці з МВФ. Не варто думати, що можна передомовитися… Тимошенко в свій час договорила з МВФ і ціни на газ підвищилися. Вважаю, що газ не подешевшає, оскільки це економічно неправильно. І не потрібно припиняти співпрацю з міжнародними партнерами. Якщо деяка частина населення не може оплатити спожитий газ, варто використовувати систему монетизованих субсидій».

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 844


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.