Топ новини

Кому покладені підвищені пенсії?

06.12.2017, 09:56
Кому покладені підвищені пенсії?З 1 жовтня 2017 року відбулося підвищення розміру пенсійних виплат.

За словами віце-прем'єр-міністра Павла Розенка, при визначенні розміру виплати враховувався стаж роботи, заробітна плата та рік виходу на пенсію.

Він сказав: «Багатьох цікавить питання, чому підвищення пенсій не однакова? Зміст реформи полягав у тому, щоб осучаснити пенсії, але уникнути однакового підвищення на 50-100 грн, як це відбувалося раніше. Підвищення повинно бути справедливим і диференційованим з урахуванням стажу роботи пенсіонера, його заробітної плати, а також враховувався рік виходу на заслужений відпочинок».

Віце-прем'єр-міністр пояснив: «Поділу порівну не було, розрахунок був по справедливості. Найбільше підвищення пенсії відбулося у тих, у кого за останні 4 роки не було перерахунків. Це стосувалося пенсіонерів, у яких нараховано середній розмір виплат, вони мають великий стаж роботи і середній розмір зарплати».

«Підвищення розміру пенсій на 1 тис. грн і вище торкнулося понад 2,5 млн пенсіонерів України. Вважаю, що це дуже значна цифра», – зазначив Павло Розенко. За його словами, пенсії підвищилися приблизно у 80% пенсіонерів країни.

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 3004


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.