Топ новини

Мінсоцполітики говорить про ще одне підвищення пенсій

04.06.2018, 12:25
Мінсоцполітики говорить про ще одне підвищення пенсійЗа словами Андрія Реви, міністра соціальної політики України, урядом заплановано підвищення пенсій.

Надбавки до виплат отримають українці, у яких великий стаж, але при цьому їхня зарплата була маленькою. В результаті такі пенсіонери отримують невисокі пенсії.

Міністр повідомив, що підвищення пенсій торкнеться 3 млн українців. «З цього числа 2,5 млн – це жінки, у яких страховий стаж повний (30 і більше років). Ці люди за мізерну зарплату працювали в колгоспах, на фермах і в сільській місцевості», – зазначив Рева.

В даний час Мінсоцполітики проводить роботу над підвищенням. Глава Мінсоца підкреслив: «Проблему буде вирішено на другому етапі пенсійної реформи. Як це буде відбуватися? Разом з Верховною Радою питання вирішиться».

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 1928


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
тинка
0
#08 Чер, 2018 року у 11:03
чтоб вы подавились своей субсидией
тинка
0
#08 Чер, 2018 року у 11:03
чтоб вы подавились своей субсидией
тинка
0
#08 Чер, 2018 року у 11:02
чтоб вы подавились своей субсидией
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.