Топ новини

На 260 млн. євро підписано угоду між ЄІБ та «Укрсимбанком»

04.01.2017, 09:24
На 260 млн. <a href='/currency/all/all/eur'>євро</a> підписано угоду між ЄІБ та «Укрсимбанком»19 грудня в Брюсселі було підписано Фінансову угоду на 260 млн. євро представниками Європейського інвестиційного банку та «Укрексімбанку», спрямована на підтримку приватного сектора в зоні вільних торговельних відносин між Україною та ЄС.

За угодою, кредитні ресурси спрямують на розвиток середнього і малого бізнесу на території України, підтримку підприємств у галузі міжнародної торгівлі, охорони навколишнього середовища, енергоефективності та інших значущих напрямків.

Оцінюючи угоду, голова ради директорів «Укрексімбанку» А. Гриценко підкреслив, що широкі можливості, що відкрилися перед середнім і малим бізнесом необхідно максимально використовувати.

«Держбанк гарантує 100% втілення угоди, підписаної з ЄІБ і підтримає розвиток майбутніх експортерів і виробників продукції. Вони створять на Україні додаткові робочі місця», - повідомив Гриценко.

За раніше повідомленої інформації, повний пакет акцій ПАТ «Укрексімбанку» знаходиться у власності держави. За статистикою НБУ, на 1.07. 2016 року банк знаходився на 3 місці за розміром активів (152,7 млрд. гр.).

За матеріалами: CreditDeposit.com.ua Переглядів: 2405


Читайте такожВідгуки

Не допускаються загрози, образи, а також посилання на інші ресурси.

Використовуйте кнопки соціальних мереж для того, щоб не вводити ім'я. Коментарі від авторизованих користувачів більш помітні і мають вищий рейтинг.
X

Скарга на коментар

Що не так?
Ваша скарга прийнята і буде розглянуто найближчим часом.
Підписка на новини

Підписавшись на розсилку новин від КредитДепозит, ви зможете отримувати всі свіжі новини прямо на Вашу поштову скриньку.